Yhteystietoja:

Euromaster, autoliiketilaukset

Suomen Euromaster Oy

020 7851 783

autoliiketilaukset@euromaster.com

 
petri_kiikkerä.jpg

Petri Kiikkerä

Kenttäpäällikkö

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1708

petri.kiikkera@euromaster.com

 
Koponen_Juhani_100x100.jpg

Juhani Koponen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

040 170 5084

juhani.koponen@euromaster.com

 
Krogerus_Henri_100x100.png

Henri Krogerus

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

Terminaalitie 6 Oulu

0400 719908

henri.krogerus@euromaster.com

 
Lankinen_Marko_web.jpg

Marko Lankinen

Aluemyyntipäällikkö, Uusimaa

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

040 177 5455

marko.lankinen@euromaster.com

 
Jari-Leppanen_100x100.jpg

Jari Leppänen

Aluepäällikkö, Pohjanmaa

Asentajantie 7 Kokkola

040 170 9002

jari.leppanen@euromaster.com

 
Mika_Leppanen.jpg

Mika Leppänen

Tuotepäällikkö, raskaat renkaat

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1737

mika.leppanen@euromaster.com

 
Linden_Vesa_100x112.png

Vesa Lindén

Key Account Manager

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 589 7051

vesa.linden@euromaster.com

 
Manninen_Vesa_100x100.png

Vesa Manninen

Aluepäällikkö, Pirkanmaa

Kuormaajantie 15 JYVÄSKYLÄ

050 549 1700

vesa.manninen@euromaster.com

 
Sjoblom_Juha_100x100.jpg

Juha Sjöblom

Key Account Manager

Korjaamonkatu 1 Tampere

0400 855 375

juha.sjoblom@euromaster.com

 
Vainio_Antti_100x100.jpg

Antti Vainio

Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi

Vahdontie 11 Turku

050 360 5720

antti.vainio@euromaster.com

 
Viljanen_Jari.JPG

Jari Viljanen

Myyntipäällikkö, maatalous- ja maansiirtorenkaat

Nuolihaukantie 5 Pori

050 549 1704

jari.viljanen@euromaster.com

 
Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu