Yhteystietoja:

Euromaster, autoliiketilaukset

Suomen Euromaster Oy

020 7851 783

autoliiketilaukset@euromaster.com

 
Kiikkera Petri_100x100.jpg

Petri Kiikkerä

Myyntipäällikkö

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1708

petri.kiikkera@euromaster.com

 
Koponen Juhani_100x100.jpg

Juhani Koponen

Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

040 170 5084

juhani.koponen@euromaster.com

 
Krogerus Henri_100x100.jpg

Henri Krogerus

Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

Terminaalitie 6 Oulu

0400 719908

henri.krogerus@euromaster.com

 
Leppanen Jari_100x100.jpg

Jari Leppänen

Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa

Asentajantie 7 Kokkola

040 170 9002

jari.leppanen@euromaster.com

 
Leppanen Mika_100x100.jpg

Mika Leppänen

Tuotepäällikkö, raskaat renkaat

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1737

mika.leppanen@euromaster.com

 
Linden Vesa_100x100.jpg

Vesa Lindén

Retail manager,Tuoteryhmäpäällikkö, kevyet renkaat

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 589 7051

vesa.linden@euromaster.com

 
Manninen Vesa_100x100.jpg

Vesa Manninen

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi

Kaakkovuorentie 1 Jyväskylä

050 549 1700

vesa.manninen@euromaster.com

 
Sjoblom Juha_100x100.jpg

Juha Sjöblom

Key Account Manager

Korjaamonkatu 1 Tampere

0400 855 375

juha.sjoblom@euromaster.com

 
Vainio Antti_100x100.jpg

Antti Vainio

Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi

Eteläkaari 3 Lieto

050 360 5720

antti.vainio@euromaster.com

 
Viljanen Jari_100x100.jpg

Jari Viljanen

Myyntipäällikkö, maatalous- ja maansiirtorenkaat

Nuolihaukantie 5 Pori

050 549 1704

jari.viljanen@euromaster.com

 
Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu