Yhteystietoja

Euromaster, autoliiketilaukset

Suomen Euromaster Oy
Tullikirjurinkuja 2 Helsinki
020 7851 783
autoliiketilaukset@euromaster.com

 

Petri KiikkeräPetri Kiikkerä
Myyntipäällikkö
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
050 5491708
petri.kiikkera@euromaster.com

 

Juhani KoponenJuhani Koponen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
040 1705084
juhani.koponen@euromaster.com

 

Henri KrogerusHenri Krogerus
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
Terminaalitie 6, Oulu
0400 719908
henri.krogerus@euromaster.com

 

Mika LeppänenMika Leppänen
Tuote- ja asiakkuuspäällikkö, raskaat renkaat
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
050 5491737
mika.leppanen@euromaster.com

 

Vesa LindenVesa Lindén
Key Account Manager
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
050 5897051
vesa.linden@euromaster.com

 

Vesa ManninenVesa Manninen
Aluemyyntipäällikkö, Itä- ja Keski-Suomi
Kuormaajantie 15, Jyväskylä
050 5491700
vesa.manninen@euromaster.com

 

Risto MiettinenRisto Miettinen
Myyntijohtaja, B2B, Tukku, Leasing
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
0400 121040
risto.miettinen@euromaster.com

 

Arto MäkeläArto Mäkelä
Myyntipäällikkö, maatalous- ja maansiirtorenkaat
Korjaamonkatu 1, Tampere
0500 621344
arto.makela@euromaster.com

 

 

Juha SjöblomJuha Sjöblom
Key Account Manager
Korjaamonkatu 1, Tampere
0400 855375
juha.sjoblom@euromaster.com

 

Antti VainioAntti Vainio
Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi
Vahdontie 11, Turku
050 3605720
antti.vainio@euromaster.com

 

Jari ViljanenJari Viljanen
Myyntipäällikkö, maatalous- ja maansiirtorenkaat
Nuolihaukantie 5, Pori
050 5491704
jari.viljanen@euromaster.com

 

Terho WessmanTerho Wessman
Aluemyyntipäällikkö, Kaakkois-Suomi, Kanta-Häme, Pirkanmaa, Päijät-Häme
Ansiokatu 6, Lahti
050 3072843
terho.wessman@euromaster.com

Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu