Yhteystietoja

Euromaster, autoliiketilaukset

Suomen Euromaster Oy
Tullikirjurinkuja 2 Helsinki
020 7851 783
autoliiketilaukset@euromaster.com

 

Kiikkera Petri_100x100   Petri Kiikkerä
   Myyntipäällikkö
   Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
   050 5491708
   petri.kiikkera@euromaster.com

 

Koponen Juhani_100x100Juhani Koponen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
040 1705084
juhani.koponen@euromaster.com

 

Krogerus Henri_100x100

Henri Krogerus
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
Terminaalitie 6, Oulu
0400 719908
henri.krogerus@euromaster.com

 

Leppanen Jari_100x100

   Jari Leppänen
   Aluemyyntipäällikkö, Pohjanmaa
   Asentajantie 7, Kokkola
   040 1709002
   jari.leppanen@euromaster.com

 

Leppanen Mika_100x100Mika Leppänen
Tuotepäällikkö, raskaat renkaat
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
050 5491737
mika.leppanen@euromaster.com

 

Linden Vesa_100x100Vesa Lindén
Retail Manager, Tuoteryhmäpäällikkö, kevyet renkaat
Tullikirjurinkuja 2, Helsinki
050 5897051
vesa.linden@euromaster.com

 

Manninen Vesa_100x100Vesa Manninen
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
Kaakkovuorentie 1, Jyväskylä
050 5491700
vesa.manninen@euromaster.com

 

Sjoblom Juha_100x100

Juha Sjöblom
Key Account Manager
Korjaamonkatu 1, Tampere
0400 855375
juha.sjoblom@euromaster.com

 

Vainio Antti_100x100

Antti Vainio
Aluemyyntipäällikkö, Länsi-Suomi
Eteläkaari 3, Lieto
050 3605720
antti.vainio@euromaster.com

 

Viljanen Jari_100x100

Jari Viljanen
Myyntipäällikkö, maatalous- ja maansiirtorenkaat
Nuolihaukantie 5, Pori
050 5491704
jari.viljanen@euromaster.com

 

Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu