Yhteystietoja:

Koivuhaka Euromaster

Suomen Euromaster Oy

Kuriiritie 17 Vantaa

020 7851 780

autoliiketilaukset@euromaster.com

 
Immonen_Juha_100x100.jpg

Juha Immonen

Tuotepäällikkö, ms-, teollisuus-, maatalousrenkaat

Korjaamonkatu 1 Tampere

0400 524 025

juha.immonen@euromaster.com

 
petri_kiikkerä.jpg

Petri Kiikkerä

Myyntipäällikkö

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1708

petri.kiikkera@euromaster.com

 
Koponen_Juhani_100x100.jpg

Juhani Koponen

Aluemyyntipäällikkö

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

040 170 5084

juhani.koponen@euromaster.com

 
Kuningas_Ossi_100x100.jpg

Ossi Kuningas

Aluemyyntipäällikkö

Korjaamonkatu 1 Tampere

040 640 2677

ossi.kuningas@euromaster.com

 
Laukkanen Mika_100x100.JPG

Mika Laukkanen

Isoaavantie 8 Rovaniemi

045 881 7950

mika.laukkanen@euromaster.com

 
jouko_lepistö.jpg

Jouko Lepistö

Key Account Manager

Nuolihaukantie 5 Pori

050 549 1775

jouko.lepisto@euromaster.com

 
Mika_Leppanen.jpg

Mika Leppänen

Tuote- ja asiakkuuspäällikkö, ka-renkaat

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 549 1737

mika.leppanen@euromaster.com

 
Linden_Vesa_100x112.png

Vesa Lindén

Key Account Manager

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

050 589 7051

vesa.linden@euromaster.com

 
Manninen_Vesa_100x100.png

Vesa Manninen

Aluemyyntipäällikkö

Kuormaajantie 15 JYVÄSKYLÄ

050 549 1700

vesa.manninen@euromaster.com

 
Miettinen_Risto_100x100.jpg

Risto Miettinen

Myyntijohtaja B2B, tukku, leasing

Tullikirjurinkuja 2 Helsinki

risto.miettinen@euromaster.com

 
Sjoblom_Juha_100x100.jpg

Juha Sjöblom

Key Account Manager

Korjaamonkatu 1 Tampere

0400 855 375

juha.sjoblom@euromaster.com

 
robert_svens.jpg

Robert Svens

Aluemyyntipäällikkö

Lålbyntie 41 Lapväärtti

040 734 0408

robert.svens@euromaster.com

 
Vainio_Antti_100x100.jpg

Antti Vainio

Aluemyyntipäällikkö

Vahdontie 11 Tukru

050 360 5720

antti.vainio@euromaster.com

 
Viljanen_Jari.JPG

Jari Viljanen

Aluemyyntipäällikkö, maatalousrenkaat

Nuolihaukantie 5 Pori

050 549 1704

jari.viljanen@euromaster.com

 
Wessman_Terho_100x100.jpg

Terho Wessman

Aluemyyntipäällikkö

Ansiokatu 6 LAHTI

050 307 2843

terho.wessman@euromaster.com

 
Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu