Yritysjohto

en bild

Euromasterin johtoon kuuluvat seuraavat henkilöt:

 

 

Segercrantz_Carl_100x100.jpg

   Carl Segercrantz

   toimitusjohtaja

   carl.segercrantz@euromaster.com

     

 

Miettinen_Risto_100x100.jpg

   Risto Miettinen

   myyntijohtaja - B2B, tukku, leasing

   risto.miettinen@euromaster.com

 

 

Johansson_Jan_web.png    Jan Johansson

    operatiivinen johtaja

    jan.johansson@euromaster.com

 

 

Sihvola_Perttu_100x100.jpg

   Perttu Sihvola

   retail manager

   perttu.sihvola@euromaster.com

 

 

Lindfors_Toni_100x100.jpg

   Toni Lindfors

   hallintojohtaja

   toni.lindfors@euromaster.com

 

 

Varjus_Petri_100x100.jpg

   Petri Varjus

   business controller

   petri.varjus@euromaster.com

 

 

Immonen_Juha_100x100.jpg    Juha Immonen

   tuotepäällikkö - maatalous-, maansiirto-

   ja teollisuusrenkaat

   juha.immonen@euromaster.com

 

Mika_Leppanen.jpg

   Mika Leppänen

   tuote- ja asiakkuuspäällikkö - henkilö-, paketti-

   ja kuorma-auton renkaat

   mika.leppanen@euromaster.com

 

Jussilainen_Pentti_100x100.jpg

   Pentti Jussilainen

   aluejohtaja

   pentti.jussilainen@euromaster.com

 

 

Harri_Kivi_web.png   Harri Kivi

   aluejohtaja

   harri.kivi@euromaster.com

 

 

Mattila_Asko_100x100_uusi.PNG

   Asko Mattila

   aluejohtaja

   asko.mattila@euromaster.com

 

 

Wiedebaum_Richard_100x100.jpg

   Richard Wiedebaum

   aluejohtaja

   richard.wiedebaum@euromaster.com

 

 

Heinimaki_Annaleena_100x100.jpg

   Annaleena Heinimäki

   logistiikkapäällikkö

   annaleena.heinimaki@euromaster.com

 

 

Hypponen_Kari_web.jpg

   Kari Hyppönen

   tuotantopäällikkö

   kari.hypponen@euromaster.com

 

 

Kangasniemi_Heli_100x100.jpg

   Heli Kangasniemi

   henkilöstöpäällikkö

   heli.kangasniemi@euromaster.com

 

 

Lindfors_Miia_100x100.jpg

   Miia Lindfors

   kirjanpitopäällikkö

   miia.lindfors@euromaster.com

 

 

Nykter_Leena_100x100.jpg

   Leena Nykter

   markkinointipäällikkö

   leena.nykter@euromaster.com

 

 

   Erkki Salmivalli

   laatu- ja työsuojelupäällikkö

   erkki.salmivalli@euromaster.com

Tukkuasiakkaat /kuluttajat/renkaat/palvelut/ajanvaraus /kuluttajat/yksityisasiakkaiden_jarjestelmasivu/kirjaudu_sisaan

Kirjaudu sisään

Ajanvaraus

Ajanvarauksen tai ajanvarauksen muutoksen yhteydessä on valittava ensin palvelupiste. Näin on tehtävä, vaikka olisit jo saanut tiedon renkaanvaihtoajasta.

Valitse palvelupiste

Kuluttajat

Täällä voit ostaa renkaita ja nähdä tilaushistoriasi.

Kirjaudu